Fontanna alkoholowa Włocławek

W dobie przepychu i różnorodności planowanie przyjęć wyróżniających się na tle innych zdaje się być nie lada wyzwaniem. Mianem dobrego organizatora można mianować tego, kto mimo szerokiego wachlarza możliwości oraz dużej dostępności wszelkich atrakcji znajdzie rozwiązanie, które zdoła zachwycić gości. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom naszych klientów oferujemy wynajem fontanny alkoholowej.

Fontanna alkoholowa jest alternatywą dla tradycyjnego sposobu serwowania ulubionych napoi. Przystosowana jest do napełnienia niemal każdym rodzajem trunku: alkoholami wysokoprocentowymi, winem, drinkiem, koktajlem owocowym a nawet sokiem czy lemoniadą. Dzięki temu nadaje się nie tylko na zakrapianą imprezę ale też eleganckie bankiety, przyjęcia i urodziny dziecka. Stanie się również doskonałym pretekstem do integracji gości, którzy mając ochotę skosztować napoju skupią się wokół fontanny.

Nasza fontanna pełni również swoją pierwotną funkcję – jest spektakularnym elementem dekoracyjnym. Jej wygląd, uatrakcyjniony kolorowym drinkiem spływającym kolejnymi kaskadami, będzie ozdobą każdego przyjęcia i dostarczy wielu wrażeń estetycznych. Gwarantujemy, że wśród Twoich gości nie znajdzie się ani jedna osoba obojętna wobec takiej atrakcji.

Naszą dewizą jest zadowolenie klienta oraz jego najbliższych. Pojemność urządzenia, którym dysponujemy to 4 litry, jednak nie stanowi to żadnego ograniczenia jego działania. Kiedy drink lub koktajl się skończą przygotujemy kolejny i uzupełnimy urządzenie. Jeżeli masz ochotę, by fontanna alkoholowa była dostępna dla gości przez całą noc napisz do nas w celu ustalenia satysfakcjonujących dla obu stron warunków wynajmu.