Fotobudka do wynajęcia Węgorzewo

Organizując przyjęcie okolicznościowe na pewno chciałbyś, by Twoi goście wspominali je z przyjemnością. Spraw im niespodziankę wynajmując na swoją imprezę fotobudkę.

Jest to przenośne studio fotograficzne, które sprawdzi się jako świetna atrakcja niezależnie od okazji. Dzięki nielimitowanej liczbie zdjęć, oferowanej przez nasze urządzenie, Twoi goście spędzą na zabawie w fotobudce wiele godzin. Czekając na swoją kolej mogą wybierać spośród dużej ilości party gadżetów dostarczanych przez nas oraz swobodnie zmieniać kreacje podczas kolejnych sesji. Zdjęcia z fotobudki są gotowe do odbioru już po kilku sekundach od ich zrobienia.

Oferujemy możliwość pełnej personalizacji wydruków przez dodanie do nich własnej grafiki, logotypu, czy napisu. Dzięki temu fotobudka może zostać z powodzeniem wykorzystana jako urządzenie marketingowe podczas eventów firmowych, a zamieszczając na zdjęciach datę lub imiona nowożeńców stworzysz oryginalny upominek weselny.

Otrzymasz od nas również księgę gości – dekorowanie jej w trakcie przyjęcia zdjęciami z fotobudki opatrzonymi zabawną dedykacją dla organizatorów będzie dodatkową atrakcją dla Twoich gości, a powstały album doskonałą pamiątką dla Ciebie. Po zakończonej imprezie otrzymasz dostęp do galerii online, gdzie znajdziesz wszystkie zdjęcia, jakie Twoi najbliżsi zrobili w fotobudce. Podczas zabawy z urządzeniem cały czas możesz liczyć na naszą pomoc, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z obsługą urządzenia.