Fotobudka na wesela Bydgoszcz

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Chcielibyśmy, by cała uroczystość była dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Zarówno my, jak i nasi najbliżsi będziemy wspominać ją przez wiele lat, dlatego chcielibyśmy, by wywołała jak najlepsze wrażenie. Nasza firma powstała, by uświetnić każde przyjęcie – oferujemy wynajem fotobudki na wesela.

Jest to urządzenie przenośne przeznaczone do wykonywania krótkich sesji 4 zdjęć, które możesz odebrać już w kilka sekund po ich zrobieniu. Obsługa fotobudki jest dziecinnie prosta, jedyne co musisz zrobić, to rozpocząć odliczanie, wybierając „start” na dotykowym ekranie i przybrać szaloną pozę. Zabawa może trwać dalej, nawet po odbiorze zdjęć. Dzięki party gadżetom, które od nas otrzymujesz, masz mnóstwo możliwości – każde kolejne zdjęcie może wyglądać zupełnie inaczej. Wykreuj swoją postać od nowa zmieniając rekwizyty i tło i ciesz się zabawną pamiątką.

Dzięki opcji pełnej personalizacji zdjęcia mogą kolorystyką nawiązywać do Twoich zaproszeń, a na wydruku może pojawić się dowolna grafika lub napis np. data ślubu czy imiona młodej pary. Nasza obsługa pozostaje do Twojej dyspozycji przez cały czas, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w obsłudze urządzenia. Potrzebujemy zaledwie 30min na montaż fotobudki, byś mógł rozpocząć fantastyczną zabawę.