Fotobudka Puck

Fotobudka to nowoczesny, przenośny sprzęt fotograficzny, który zapewni Tobie i Twoim najbliższym niezapomniane przeżycia. Wynajem naszego urządzenia na planowane przyjęcie to doskonały sposób na urozmaicenie każdego wydarzenia, niezależnie od okazji – urodziny, wesela, studniówki, wieczory kawalerskie, panieńskie, imprezy firmowe i integracyjne.

Obsługa fotobudki jest w pełni intuicyjna. Wystarczy, że wybierzesz spośród dużej ilości śmiesznych gadżetów, naciśniesz „start” na dotykowym ekranie i rozpoczniesz zabawę. Już po kilku sekundach otrzymasz wydruk 4 zdjęć, a chwilę później... możesz zacząć kolejną sesję! Możliwość pełnej personalizacji, począwszy od tła, po grafikę zamieszczoną na fotografiach sprawi, że wygląd zdjęć może być nawiązaniem do tematu przewodniego imprezy. Dysponujemy dużą liczbą rekwizytów, dzięki czemu Twoi goście mogą dać wyraz swoim emocjom i wykreować dowolną postać – wszystko dla jak najlepszej zabawy.

Gwarantujemy, że taka atrakcja wzbudzi duże zainteresowanie wszystkich uczestników przyjęcia. Nasza fotobudka oferuje nielimitowaną liczbę zdjęć, więc każdy będzie miał szansę skorzystać z radości, jaką daje mini sesja zdjęciowa z najbliższymi. Zdjęcia będą świetną pamiątką z udanego przyjęcia. Oferujemy również księgę gości, w której każdy z uczestników będzie mógł zamieścić swoje fotografie z oryginalną dedykacją dla Ciebie.

Przez cały czas trwania zabawy nasza obsługa służy pomocą, odpowiadając na wszystkie pytania dotyczące korzystania z fotobudki. Wszystkie zdjęcia wykonane podczas przyjęcia trafią do galerii online, do której otrzymasz od nas dostęp zaraz po jego zakończeniu.