Rollbar, nalewak do piwa. Wynajem - wesela, imprezy Mława

Mówi się, że nie ma nic lepszego, niż smak odpowiednio schłodzonego, świeżego piwa. Jest niezastąpionym dodatkiem spotkań w gronie znajomych. Dzięki nam dostęp do tego złotego trunku mogą mieć również goście organizowanego przez Ciebie wesela, przyjęcia urodzinowego, wieczoru panieńskiego i kawalerskiego oraz imprez integracyjnych.

Jesteśmy firmą oferującą wynajem mobilnego baru do rozlewania piwa beczkowego – rollbaru. Nasze urządzenie przystosowane jest do podłączenia beczek o objętości 30 lub 50litrów. Dzięki temu ilość alkoholu obecnego na Twojej imprezie możesz idealnie zaplanować zależnie od liczby zaproszonych gości. Każdy wielbiciel piwa będzie zachwycony możliwością otrzymania napoju w idealnej temperaturze polanego prostu z tzw. kija.

Ten sposób serwowania gwarantuje świeżość alkoholu, który jakością i smakiem nie ustępuje butelkowanemu odpowiednikowi. Jesteśmy jednak przekonani, że wynajem rollbaru z piwem jest rozwiązaniem znacznie lepszym pod względem estetyki. Podczas, gdy szklane butelki ustawione na stoliku z pewnością nie staną się ozdobą eleganckiej uroczystości, tak nasze mobilne stanowisko, zajmując niewiele miejsca, może sprostać temu zadaniu. Ponadto wynajem rollbaru wraz z profesjonalną obsługą likwiduje problem sprzątania po imprezie. Walające się wokół butelki mogą przyćmić wrażenie nawet po najbardziej udanym spotkaniu.

Nasza oferta obejmuje wynajem stanowiska do rozlewania piwa – rollbaru, wraz z opieką organizatora, akcesoriami w postaci kubków oraz dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce wliczony w cenę.