Wata cukrowa Przasnysz

 

Zbliżające się urodziny to dla każdego dziecka bardzo ekscytujący czas. Nasze pociechy marzą o przyjęciach znanych im z bajki, pełnych kolorów i łakoci. Nasza firma pomoże Ci spełnić dziecięce marzenia! Oferujemy wynajem maszyny do waty cukrowej.

Każdy rodzic wie, jak trudno jest skupić uwagę dziecka na dłużej niż kilka chwil. Dzięki różnorodności oferowanych przez nas wat cukrowych ta niecodzienna atrakcja przyciągnie Twoją pociechę wraz z przyjaciółmi na długi czas. Olbrzymi wybór sprawi, że dziecko będzie miało ochotę ciągle próbować co raz to nowych smaków, dzięki czemu zabawa będzie trwała jeszcze dłużej.

Pojawienie się kolorowego przysmaku znanego wszystkim nie od dziś głównie z pikników, wesołych miasteczek i jarmarków na kinderbalu czy przyjęciu urodzinowym będzie niezwykłą frajdą i sprawi, że dzień zostanie zapamiętany na długo, wywołując same pozytywne wspomnienia. Jesteśmy przekonani, że wata cukrowa znajdzie swoich zwolenników także wśród starszych gości. Smak słodkich nitek nawiniętych na drewniany patyczek przywoła myśl o radosnym, beztroskim czasie dzieciństwa powodując uśmiech u każdego z uczestników zabawy.

W naszej ofercie posiadamy watę cukrową o smaku jagodowym, cytrynowym, truskawkowym, pomarańczowym, czekoladowym, zielonego jabłuszka, gumy balonowej, malinowym, coli, wiśniowym, kokosowym oraz landrynkowym. Dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce jest wliczony w cenę usługi.