Nasza firma oferuje doskonałą opcję na uatrakcyjnienie każdego ważnego dla Ciebie wydarzenia, które chciałbyś świętować wraz z najbliższymi – wynajem fontanny alkoholowej. Jest to niezwykle elegancki i nietypowy sposób na serwowanie gościom napoi wszelkiego typu – od trunków wysokoprocentowych po delikatne koktajle bezalkoholowe.

Fontanna alkoholowa to atrybut nowoczesności, a ci, którzy decydują się na obecność tej atrakcji na swoim przyjęciu postrzegani są jako doskonali organizatorzy przywiązujący wagę do każdego szczegółu. Jeżeli zależy Ci na wywarciu ogromnego wrażenia na Twoich gościach, możemy zagwarantować, że wynajęcie naszej fontanny to świetny pomysł.

Fantastycznie sprawdzi się na bankietach, imprezach integracyjnych, przyjęciach urodzinowych oraz weselach. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi, fontanna wypełniona kolorowym koktajlem spływającym kolejnymi kaskadami z powodzeniem może zostać wykorzystana jako element dekoracyjny. Jest to również doskonała alternatywa dla klasycznego baru. Fontanna działa w formie „open drinka”, dzięki czemu Twoi goście mają stały dostęp do ulubionego napoju i mogą uzupełnić swoją szklankę, kiedy tylko będą mieli na to ochotę. Likwiduje to problem oczekiwania na drinka w kolejce przy barze.

Fontannę napełniamy 4 litrami wybranego przez Ciebie napoju. Kiedy ten się skończy uzupełniamy urządzenie kolejnym drinkiem lub koktajlem. Jeżeli masz ochotę, by fontanna była obecna na Twojej imprezie od początku aż do jej zakończenia skontaktuj się z nami, a przygotujemy indywidualną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb.