Fontanna czekoladowa Sierpc

Nasza oferta dedykowana jest wszystkim, którzy chcą, by ich przyjęcie czy impreza wyróżniły się na tle innych, podobnych do siebie bankietów. Wynajem fontanny czekoladowej jest doskonałym rozwiązaniem niezależnie od okazji, czy liczby gości.

Wśród wszelkich atrakcji, które zaplanowałeś dla swoich najbliższych fontanna czekoladowa może okazać się przysłowiową wisienką na torcie. Będzie cieszyła oko swoim niepowtarzalnym wyglądem, a przede wszystkim zachwyci wszystkich smakiem najlepszej belgijskiej czekolady. Tobie pozostawiamy wybór pomiędzy czekoladą mleczną, białą i deserową. Natychmiast po uruchomieniu urządzenia w pomieszczeniu zacznie unosić się aromat, któremu trudno będzie się oprzeć. Dla Twoich gości będzie to dodatkowe zaproszenie, by sięgnąć po przekąski zanurzone w płynnej czekoladzie. Fontanna czekoladowa świetnie sprawdzi się w towarzystwie bufetu złożonego ze świeżych owoców.

Nasza firma powstała z myślą o wszystkich, którzy swój ważny dzień chcieliby świętować w wyjątkowy sposób. Uświetnienie przyjęcia w oryginalny sposób może być właśnie tym, co pozwoli Ci na dłużej zachować w pamięci wspomnienia udanego przyjęcia. Fontanna czekoladowa dostarczy niezapomnianych przeżyć tak Tobie, jak i Twoim najbliższym.

Nasza oferta obejmuje obsługę organizatora na czas pracy urządzenia. Zajmiemy się przygotowaniem stanowiska, a fontannę uruchomimy aż na 5h – dowolnie wybrane przez Ciebie w trakcie przyjęcia. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi akcesoriami jak serwetki, talerzyki i patyczki.