Nasza firma oferuje wynajem fontanny czekoladowej na przyjęcia, urodziny, wesela, imprezy okolicznościowe i inne. Jest to doskonały sposób na urozmaicenie każdego eventu oraz wprawienie w zachwyt gości.

W naszym kraju fontanny czekoladowe pojawiły się stosunkowo niedawno, jednak szybko zdobyły sobie rzeszę fanów. Nic w tym dziwnego – niemało jest amatorów czekolady, a kiedy ta dosłownie leje się strumieniami tym trudniej jest się jej oprzeć. Poza niezaprzeczalnie wyśmienitym smakiem i przyjemnym aromatem unoszącym się wokół, fontanna czekoladowa zachwyca również swoim wyglądem. Czekolada spływa nieprzerwanie po kolejnych kaskadach, przez co wygląda niczym piętrowy tort. Z pewnością taka atrakcja przykuje wzrok niejednego gościa na Twoim przyjęciu.

Fontannę napełniamy najwyższej jakości czekoladą belgijską. Wybrać możesz spośród trzech rodzajów czekolady – mlecznej, deserowej lub białej. Urządzenie uruchamiamy na 5 godzin  wybranych przez Ciebie – może to być początek imprezy lub dowolny moment w trakcie jej trwania, by zaskoczyć najbliższych i wywrzeć na nich jeszcze większe wrażenie. Bufet pełen świeżych owoców i słodkich przekąsek w towarzystwie naszej czekoladowej fontanny jest doskonałym sposobem na uświetnienie każdego przyjęcia.

Nasza oferta obejmuje wynajem fontanny idealnej do obsługi od 80 do 120 osób, 2,5kg belgijskiej czekolady, akcesoria typu talerzyki, serwetki i patyczki oraz opiekę organizatora. Dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce jest wliczony w cenę. Poza montażem i uruchomieniem zajmiemy się fontanną przez cały czas jej działania. Niezwykle ważne jest, by podczas korzystania z fontanny zarówno urządzenie, jak i jego otoczenie utrzymać w czystości oraz zadbać, aby żadna z przekąsek nie wpadła do misy fontanny i nic nie zakłóciło jej pracy. Korzystając z naszych usług o żadną z tych rzeczy nie musisz się martwić. Nasza wykwalifikowana obsługa zadba, by Twoja impreza wywoływała tylko pozytywne wspomnienia.