Fotobudka na imprezy  Gniezno

Planujesz imprezę i zastanawiasz się nad oryginalną atrakcją, która zaskoczy Twoich gości? Nasza firma powstała z myślą o Tobie. Oferujemy wynajem fotobudki na przyjęcia, bankiety oraz imprezy okolicznościowe.

Pojawimy się wszędzie tam, gdzie liczy się dobra zabawa. Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoja impreza będzie wiązała się tylko z pozytywnymi wspomnieniami, a goście będą pod wrażeniem Twoich zdolności organizacyjnych. Fotobudka zapewni Tobie i Twoim najbliższym mnóstwo radości, dodatkowo każdy z Was otrzyma oryginalny upominek w postaci zabawnych zdjęć upamiętniających świetną imprezę. Urządzenie wyposażone jest w drukarkę, dzięki czemu zdjęcia gotowe są do odbioru już w chwilę po zakończeniu sesji oraz w dotykowy ekran, który czyni korzystanie z fotobudki jeszcze łatwiejszym.

Naszym klientom i ich gościom udostępniamy urządzenie wraz z masą party gadżetów i kolorowymi tłami. Ilość zdjęć jest nielimitowana, więc nie musisz obawiać się, że zabawa skończy się w najlepszym momencie. Zmieniaj stylizacje, odbieraj zdjęcia i baw się dalej! Na wydrukach może pojawić się dowolna, wybrana przez Ciebie grafika lub napis, które będą nawiązaniem do tematu imprezy. Zdjęcia Twoich gości, uzupełnione zabawnymi życzeniami czy dedykacją, będą doskonałą ozdobą pamiątkowej Księgi Gości, którą od nas otrzymasz. Fotobudka jest wyposażona w funkcję udostępniania na Facebooku, dzięki czemu zdjęciami z udanego przyjęcia możesz podzielić się ze wszystkimi znajomymi w sieci.