Jeżeli planujesz imprezę i chciałbyś, aby na długo zapadła ona w pamięć Twoim gościom, mamy coś, co z pewnością Ci w tym pomoże! Oferujemy wynajem fotobudki na imprezy okolicznościowe, wesela, studniówki, urodziny, imprezy firmowe, integracyjne i inne. 

Fotobudka to nowoczesny, przenośny sprzęt fotograficzny, który zapewni Tobie i Twoim najbliższym mnóstwo świetnej zabawy. Jej obsługa jest niezwykle prosta – wystarczy, że na dotykowym ekranie wybierzesz „start” i zaczniesz pozować. Nasza budka podczas sesji wykonuje 4 zdjęcia, które już po kilku sekundach będą wydrukowane i gotowe do odbioru. Nie oznacza to jednak końca zabawy! W zestawie otrzymujesz od nas tła i party gadżety, które możesz dowolnie komponować, dzięki czemu każde kolejne zdjęcia będą zupełnie inne od poprzednich.

Oferujemy wynajem fotobudki wraz z dojazdem w umówione miejsce wliczonym w cenę oraz opieką organizatora. Zajmiemy się również montażem – potrzebujemy miejsca o powierzchni 3x3m i zaledwie 30min abyś mógł rozpocząć zabawę z fotobudką. W każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc w obsłudze urządzenia.

Fotobudka wraz z dużym wyborem rekwizytów oferuje ogromne możliwości personalizacji Twoich zdjęć. Ograniczeniem może być tylko Twoja fantazja. Budka posiada opcję wyboru kolorystyki – wydruki mogą być w kolorze, sepii lub czarno-białe, wszystko zależy od Ciebie. Istnieje również możliwość zamieszczenia dowolnej grafiki na wydrukowanych zdjęciach, dzięki czemu fotobudka może stać się świetnym gadżetem reklamowym podczas eventów firmowych.

By wspomnienia ze świetnej imprezy były jeszcze trwalsze proponujemy księgę gości oraz wspaniałe albumy, w których Twoi przyjaciele mogą obok swoich szalonych zdjęć z fotobudki zamieścić dedykację czy pozdrowienia. Zaraz po zakończonej sesji zdjęcia można udostępnić na Facebooku, poza tym otrzymasz dostęp do galerii online pełnej fotek Twoich gości.

Decydując się na wynajem fotobudki otrzymujesz od nas płytę ze zdjęciami, księgę gości, możliwość personalizacji wydruków, zestaw śmiesznych gadżetów oraz gwarancję niezapomnianej zabawy.