Imprezowa Fotobudka Pisz

Zastanawiając się nad odpowiednią atrakcją na planowaną imprezę na pewno masz wobec niej konkretne wymagania. Chciałbyś, żeby przyniosła wiele frajdy Twoim gościom, przykuła ich uwagę a przede wszystkim pełniła swoją funkcję nie tylko na początku, ale przez cały czas trwania przyjęcia. Oferujemy rozwiązanie, które sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom – wynajem fotobudki.

To przenośne studio fotograficzne umożliwia wykonanie nielimitowanej liczby zdjęć, niosąc przy tym dużo śmiechu i przyjemności z użytkowania. Podczas jednej sesji budka robi serię 4 zdjęć, które możesz odebrać już po kilku sekundach. Klient otrzymuje od nas również party gadżety – ich różnorodność powoduje, że zabawa na pewno nie skończy się na jednej sesji.

Organizując imprezę chciałbyś wspomnienia po niej zachować na jak najdłużej. Zdjęcia są na to najlepszym sposobem. Fotobudka może być świetną alternatywą dla wynajęcia fotografa czy uczynienia nim jednego ze znajomych. Ta opcja rozwiązuje też problem niechcianych, żenujących ujęć. Nasze urządzenie jest samoobsługowe, korzystając z dotykowego ekranu sam uruchamiasz odliczanie i decydujesz, kiedy zacznie się sesja. W naszej fotobudce Twoi goście poczują się bardziej swobodnie niż przed obiektywem profesjonalnego fotografa.

Wszystkie zdjęcia z udanej imprezy pojawią się w Twojej galerii online, dzięki czemu w łatwy sposób możesz udostępnić je również wszystkim swoim gościom. Od nas otrzymujesz również księgę gości, którą uczestnicy zabawy na pewno z chęcią wypełnią swoimi fotografiami i dedykacjami.