Jesteśmy firmą oferującą wynajem stanowisk z watą cukrową na różnego rodzaju przyjęcia, imprezy i festyny. Z radością uatrakcyjnimy przyjęcie urodzinowe dziecka, jak i obsłużymy imprezy masowe. Urządzenie, którym dysponujemy jest niezwykle wydajne, przystosowane do wielogodzinnej, nieprzerwanej pracy, dlatego nie ma obaw, że którykolwiek z Twoich gości nie otrzyma słodkiego przysmaku.

Wata cukrowa jest wyrobem cukierniczym doskonale wszystkim znanym. Niewielu jednak wie, że swoją popularność zdobyła już ponad sto lat temu. Od tego czasu wiedzie prym wśród atrakcji oferowanych na piknikach oraz imprezach plenerowych, szczególnie wśród najmłodszych.

Dzięki opcji wynajmu maszyny do waty cukrowej przysmak znany Twojemu dziecku głównie z jarmarków może pojawić się na jego urodzinach. Twoja pociecha, jak i zaproszeni goście będą zachwyceni i na pewno na długo zapamiętają ten dzień. Jest to doskonała okazja, by wywołać szeroki uśmiech na twarzach dzieci i uświetnić tak ważne dla nich wydarzenie. Oferujemy watę cukrową w różnych kolorach, dzięki czemu przysmak stanie się barwną dekoracją przyjęcia. Do wyboru jest wiele smaków: jagoda, cytryna, truskawka, pomarańcza, czekolada, zielone jabłuszko, guma balonowa, malina, cola, wiśnia, kokos i landrynka.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do najmłodszych. Wierzymy, że niezależnie od wieku, każdy z naszych klientów z chęcią przypomni sobie smak znany z dzieciństwa. Przez cały czas trwania imprezy nad urządzeniem będzie czuwała nasza wykwalifikowana obsługa, która dodatkowo zadba, by chętni otrzymali watę cukrową, kiedy tylko będą chcieli.

Cena oferowanej przez nas usługi obejmuje nielimitowaną ilość waty cukrowej we wszystkich kolorach tęczy, obsługę maszyny oraz dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce.