Wynajem fontanny alkoholowej na wesela, imprezy Biskupiec


Organizacja przyjęć weselnych w dzisiejszych czasach stała się prawdziwą sztuką. Jest to okazja szczególna nie tylko dla samej pary młodej, ale też dla rodziny nowożeńców i ich najbliższych. Dlatego odpowiednie przygotowanie uroczystości jest tak ważne, a wesele powinno oddawać wyjątkowość chwili. Na tą okoliczność proponujemy wynajem fontanny alkoholowej.

Urządzenie to stosunkowo niedawno pojawiło się na naszym rodzimym rynku, lecz szybko wzbudziło zainteresowanie wszystkich, którzy chcą podkreślić elegancję i wyjątkowy charakter swojej uroczystości. Coraz częściej fontanna alkoholowa staje się atrakcją licznych przyjęć wywołując duże emocje wśród przybyłych. Napełniona może zostać dowolnym napojem, również bezalkoholowym, dzięki czemu atrakcja będzie dostępna dla wszystkich, nie tylko dorosłych, uczestników imprezy.

Fontanna działa w formie „open drinka”, co oznacza, że w każdej chwili Twoi goście mogą podejść i napełnić swój kieliszek prosto ze stale bijącego źródła. Tak jak oczekiwanie na drinka w kolejce do klasycznego baru, tak i skupienie się wokół naszej fontanny z chęcią skosztowania spływającego kaskadami napoju, sprzyja integracji gości. Urządzenie zyskuje jednak przewagę nad tradycyjnym sposobem serwowania alkoholu przez barmanów dzięki swojej nietypowej formie i dużym walorom estetycznym.

Nasza oferta obejmuje wynajem fontanny alkoholowo-koktajlowej, opiekę organizatora przez cały czas pracy urządzenia oraz dojazd we wskazane miejsce bez konieczności dopłaty. Otrzymujesz również gwarancję, że fontanna będzie działała ciągle z przerwami tylko na dolanie kolejnych 4 litrów drinka lub koktajlu.