Wynajem fontanny czekoladowej na wesele, imprezy  Sierpc

W dniu tak ważnym jak dzień ślubu, chcielibyśmy, by wszystkie detale uroczystości były dopracowane. Zależy nam, by nasi goście podczas wesela podzielali towarzyszące nam emocje oraz poczuli się choć po części tak wyjątkowo, jak my. Nasza oferta znacznie ułatwi to zadanie. Proponujemy wynajem fontanny czekoladowej na wesela oraz imprezy okolicznościowe.

Fontanna czekoladowa szybko podbiła serca i zaczęła królować na polskich salonach. Jest symbolem elegancji, łączy w sobie fantastyczne doznania smakowe i spektakularny wygląd. Obecność fontanny czekoladowej na Twoim weselu na pewno spotka się z entuzjazmem nawet najbardziej wymagających gości. Smak prawdziwej belgijskiej czekolady – mlecznej, białej lub gorzkiej – będzie doskonałym dopełnieniem niejednej przekąski. Ograniczeniem dla zawartości bufetu jest tylko Twoja wyobraźnia. Czekolada świetnie sprawdzi się jako dodatek do świeżych owoców, pianek czy ciastek. Słodki aromat, który rozniesie się w pomieszczeniu niemal natychmiast po uruchomieniu fontanny sprawi, że stanie się ona punktem centralnym Twojego przyjęcia oraz skupi wokół siebie amatorów tego przysmaku.

Nasza firma wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, starając się, by oferowana przez nas usługa wynajmu fontanny czekoladowej stała się uświetnieniem ważnego dla Ciebie przyjęcia. Zajmiemy się profesjonalną obsługą urządzenia oraz na podstawie indywidualnych ustaleń podejmiemy się przyozdobienia stanowiska. Nasza oferta przewiduje uruchomienie fontanny na 5h dowolnie wybranych podczas trwania przyjęcia, byś mógł zaskoczyć gości w każdym momencie.