Wynajem Fotobudki Tczew

Jeżeli chcesz, by o organizowanym przez Ciebie wydarzeniu mówiono jeszcze długo po jego zakończeniu mamy coś, czego potrzebujesz. Fotobudka to przenośne studio fotograficzne, które stanie się główną atrakcją każdego przyjęcia.

Decydując się na wynajem fotobudki otrzymujesz od nas dostęp do urządzenia z nielimitowaną liczbą zdjęć, party gadżety, tło, płytę ze zdjęciami, albumy online oraz księgę gości. Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji wydruków, dzięki czemu fotobudka świetnie sprawdzi się jako atrakcja podczas eventów firmowych, a zdjęcia w niej wykonane z powodzeniem zastąpią gadżety reklamowe.

Zabawę w fotobudce można zacząć zaraz po jej uruchomieniu. Korzystając z łatwego w obsłudze dotykowego ekranu wybierz, czy chcesz otrzymać zdjęcia w kolorze, sepii czy czarno-białe, naciśnij „start” i zacznij pozować. Już po kilku chwilach Twoje zdjęcia będą gotowe do odbioru. Dzięki dostępowi do wielu rekwizytów możesz dowolnie zmieniać swoją stylizację, czyniąc każdy wydruk wyjątkowym. Fotobudka dostarczy Tobie i Twoim gościom wiele radości, która uwieczniona na zdjęciach będzie wspaniałą pamiątką. Nasze urządzenie posiada też możliwość udostępniania fotografii na Facebooku, dzięki czemu wrażeniami z udanego przyjęcia można w każdej chwili podzielić się ze znajomymi, gdziekolwiek się znajdują.

Cena obejmuje również pełną opiekę ze strony naszej firmy. Dojedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce, zajmiemy się montażem i demontażem fotobudki oraz pomożemy w jej obsłudze. Wystarczy nam przestrzeń 3 na 3 metry oraz pół godziny na rozpakowanie i uruchomienie urządzenia.