Rollbar, czyli mobilne stanowisko do rozlewania piwa, jest niezastąpionym elementem imprez plenerowych, pikników, towarzyszy festynom oraz koncertom na świeżym powietrzu. Podczas każdej z okazji skupia wokół siebie rzeszę fanów złotego trunku. Dzięki naszej firmie, aby ugasić pragnienie piwem prosto „z kija”, nie będziesz musiał czekać, aż w Twoim mieście rozstawione zostaną parasole z reklamą browaru sugerujące pojawienie się tej atrakcji. Oferujemy wynajem rollbar’u na planowane imprezy okolicznościowe.

Nasza oferta dedykowana jest organizatorom wszelkiego typu przyjęć czy eventów firmowych. Piwo, według wielu źródeł, jest najstarszym i jednym z najpopularniejszych napoi na świecie. Nie ma zatem opcji, by swobodny dostęp do tego trunku nie znalazł zainteresowania wśród zaproszonych gości. Estetyka takiego sposobu serwowania tego alkoholu sprawi, że rollbar doskonale sprawdzi się na nawet najbardziej eleganckich przyjęciach. Jego przewaga nad butelkowym odpowiednikiem jest bezsprzeczna – piwo pozostaje w stałej temperaturze, jest podawane idealnie schłodzone, bez konieczności pamiętania o uzupełnianiu zapasów w lodówce, a ponadto nie generuje problemu sprzątania pustych butelek po zakończeniu imprezy.


Dla wielu z nas ten napój jest nieodłącznym towarzyszem wieczoru spędzonego w gronie znajomych, wprawiając nas w dobry nastrój i jednocześnie, będąc alkoholem niskoprocentowym, nie powodując przykrych konsekwencji dnia następnego. Dlatego właśnie nalewak do piwa idealnie sprawdzi się jako atrakcja podczas wieczorów kawalerskich, wesel czy imprez integracyjnych dla pracowników.

Oferowany przez nas rollbar przystosowany jest do podłączenia beczek o objętości 30 lub 50 litrów. Decydując się na skorzystanie z naszych usług otrzymujesz urządzenie wraz z profesjonalną obsługą na czas trwania przyjęcia oraz kubeczki, a dojazd do klienta wliczony jest w cenę.